İrlanda Sırbistan Maç Tahmini

05.09.2017 / İrlanda Sırbistan Maç Tahmini / Saat: 21.45 / Dünya Kupası Avrupa Elemeleri

İrlanda Sırbistan Maç Tahmini

İrlanda Sırbistan Maç Tahmini

Dünya kupası eleme grupları içerisinde en ilginç gruplardan biri D grubu. Grupta 3 takım yenilmezliğini koruyor. Bu 3 takımdan ikisi bu hafta karşı karşıya geliyor. 2.sırada yer alan İrlanda sahasında Sırbistan’ı konuk ediyor. Mücadele Salı günü saat 21.45‘te oynanacak. 

[adrotate banner=”16″]

İrlanda Sırbistan Oranlar

İrlanda 2.95 Beraberlik 3.10 Sırbistan 2.80HEMEN BAHİS YAP 1XBETİrlanda 2.30 Beraberlik 2.90 Sırbistan 2.40HEMEN BAHİS YAP İDDAA

İrlanda Cephesi

Grupta en az gol yiyen iki takımdan biri olan İrlanda özellikle iç sahada inanılmaz bir savunma yapıyor. Geride kalan 7 maçta 3 galibiyet 4 beraberlikleri bulunurken içeride oynadıkları 3 maçta 1 galibiyet ve 2 beraberlik aldılar. Bu maçlarda rakip ağları 2 kez sarsarken kalelerinde ise sadece 1 gol gördüler. Grupta takımların güç dengeleri birbirine çok yakın bu yüzden grup ikincisi düşük bir puanla eleme grubunu tamamlayabilir. En kötü ikincinin play-off turuna kalamayacağını bildiğimiz için grubu lider tamamlamak oldukça önemli. 2 puan üstlerinde yer alan Sırbistan’ı konuk edecekler. Son 3 maçtır devam eden beraberlik serilerini bozarak kazanıp Sırbistan’dan liderliği devralmak istiyorlar. 

canli mac izle

Sırbistan Cephesi

Takımların oyun planlarına ve kadrolarına baktığımızda oldukça denk bir grup olduğunu söyleyebiliriz. 7 maç sonunda oluşan puan durumu da bu durumu özetliyor. Sırbistan takımı bu dengeli grupta az da olsa bir adım öne çıkan takım olarak görünüyor. Grupta henüz yenilgileri bulunmuyor. Deplasmanda oynadıkları 3 maçta bir kez berabere kalıp 7 puan topladılar. Bugüne kadar çıktıkları deplasmanların grubun zayıf takımlarına karşı olduğunu da belirtelim. İlk kez ciddi bir deplasman sınavı verecekler. 

İrlanda Sırbistan Maç Tahmini

İrlanda kaybetmez Oran: 1.47 – BahseGel HEMEN BAHİS YAP

İrlanda milli takımı oyun planını öncelikle kaybetmemek üzerine kuruyor. Bu maçta da kaybetmemek öncelikleri olacaktır. Kazanmaları halinde ise grubun yeni lideri olacaklar. Sırbistan milli takımı ise deplasmandaki başarılı performansını sürdürmek istiyor. Grubun en zorlu deplasmanlarından birinde dış saha performanslarının tesadüf olmadığını göstermek istiyorlar. Ev sahibi ekibin mücadelede bir adım önde olduğunu düşünüyorum. En azından sahadan yenilmeden ayrılacaktır. İrlanda yenilmez.   

İrlanda Sırbistan Gol Tahmini

Toplam gol sayısı 2.5 alt Oran: 1.60 – BETBOO HEMEN BAHİS YAP

İrlanda milli takımımın iç sahada oynadığı 3 maçta sadece 1 gol yediğini yukarıda belirtmiştik. Bu istatistik savunma güvenliğine ne kadar önem verdiklerini çok net bir şekilde ortaya koyuyor. Lider karşısında kazanmak istiyorlarsa en azından yenilmeden sahadan ayrılmak istiyorlarsa bu grafiği sürdürmeleri gerekiyor. İki takımın da temkinli bir oyun planı ile sahada olmasını ve 2.5 gol üst bareminin aşılmamasını bekliyorum. Toplam gol sayısı 2.5 alt bahsi değerlendirilebilir.


iddaasahadan betboo

Bakmadan Geçme